Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek s použitím souborů Cookies souhlasíte. Více informací

Firemní akce

Chcete své zaměstnance, kolegy nebo obchodní partnery odměnit za náročný letošní rok speciálním zážitkem? Nebo plánujete tradiční firemní vánoční večírek posunout na vyšší laťku a zažít výjimečný teambulding spojený s oslavou až do ranních hodin?

V Grandhotelu Sluchátko v kouzelném Vranově nad Dyjí je možné úplně všechno!

Ubytujeme vás všechny

Ubytujeme až 50 hostů ve dvoulůžkových, třílůžkových nebo čtyřlůžkových pokojích a čtyřlůžkových apartmánech.

Na tmelení kolektivu poslouží velký společenský sál s kapacitou 120 osob s vlastním barem a velkovní terasou s výhledem na vranovský zámek.

Pohostíme vás nejlíp, jak to umíme

V hotelové restauraci s krbem Vás pohostíme vším, na čem se předem domluvíme. Budete si přát pět jídel denně, speciality české nebo světové kuchyně, anebo slavnostní pětichovou večeři? Jak si račte přát!

Nabídka signature i klasikých koktejlů, lokálních vín i prémiových destilátů je vytvořená na míru všem milovníkům dobrého pití a nezapomenutelné zábavy.

A bude i zábava? Bude!

Pomůžeme nebo komplet zařídíme doprovodný program a nabídneme možnosti, jak aktivně využít volný čas.

Vydáte se na pěší procházku k Vranovské přehradě, prozkoumáte na kole krásy Podyjí, anebo dáte přednost workshopu latisnko-amerických tanců a večernímu vystoupení cimbálky? Zažít se toho dá spousta.

Kdo jsme?

Jsme Lidi z Baru

Stopadesátihlavá četa bojovníků za lepší a láskyplnější gastro.

Někdy si sebejistě říkáme „nejpohostinnější barový tým“ a každý den se snažíme, abychom jím vážně byli. A abyste to vy, hosté, cítili z každého našeho projektu – ať už vám vaříme oběd, hostíme vás v hotelu nebo vás třeba učíme míchat drinky.

Stojíme za brněnským Barem, který neexistuje, barem Super Panda Circus, skorononstopem 4pokoje nebo role play hotelem Anybody. Ale máme toho na triku mnohem víc.

Napište nám

Naprosto nezávazně.

Kolik vás bude, jaký typ akce plánujete, s čím můžeme pomoct, kdy to chcete spáchat?

Naprosto cokoliv, od čeho se můžeme pro začátek odrazit.

Anebo nás zahrňte spoustou doplňujících dotazů – odpovídáme takřka obratem.

* povinné

Odesláním souhlasíte se zpracováním vašich údajů pro kontakt s vámi.